Sprzęt Klubu

 • Interaktywne trenażery kolarskie z pomiarem mocy

Stanowiska w pełni przygotowane pod jazdę własnym rowerem w systemie Zwift. Użytkownik może wybrać praktycznie każdy rodzaj treningu: od testu mocy FTP, przez górski etap Tour de France, aż do jazdy z grupą przyjaciół w tym samym wyścigu. Połączenia trenażera razem z aplikacjami daje nieograniczone możliwości planowania treningów na mocy, tętnie czy kadencji.

 • Bieżnie AirRunner

Bieżnia ta jako jedyna na rynku pozwala na mocne biegi interwałowe bądź sprinty bez jakiegokolwiek zasilania elektrycznego, w oparciu jedynie o siłę własnych mięśni. Dodatkowo bieżnia AirRunner  wymusza prawidłową postawę biegacza, przez co koryguje dużą ilość błędów w mechanice ruchu. Bieżnia wyposażona jest w pomiar prędkości, tempa chwilowego, tętna (musi być założony pulsometr), dystansu oraz mocy, co jest innowacją technologiczną w tej dziedzinie sportu.

 • Sprzęt do stabilizacji i ćwiczeń cardio

Klub posiada pełny asortyment sprzętu jak taśmy TRX, drabinki, drążki,  kettle, stepy, taśmy, slum ball, rollery czy gumy.  

 • Pomieszczenie wideo analizy techniki biegu 

Wideo analiza techniki biegu pozwala nam ocenić biomechanikę narządu ruchu pod kątem pracy stóp, kolan, bioder oraz tułowia podczas biegu. Klub Trigym przeprowadza pełną analizy techniki biegania przy użyciu nowoczesnego oprogramowania na bieżni mechanicznej. Badania odbywa się w zamkniętym pomieszczeniu pod okiem doświadczonego personelu. 

Treningi, jakie oferujemy:

 • Treningi kolarskie

Treningi kolarskie na interaktywnych trenażerach w oparciu o pomiar mocy. Trening prowadzony jest na rowerze szosowym klubowym bądź własnym, przeprowadzony przez profesjonalną kadrę trenerów triathlonu i kolarstwa. Trening jest bardzo spersonalizowany i każdy bez względu na poziom zaawansowania jest w stanie trenować razem z nami. 

 • Treningi biegowe

Prowadzone przez jednego z najlepszych trenerów w regionie – Zbyszka Murawskiego, posiadającego 35-letnie doświadczenie zawodowe. Treningi przeprowadzane są w klubie na bieżniach Air Runner bądź na zewnątrz. Do każdego zawodnika podchodzimy indywidualnie pod kątem zaawansowania i założeń treningowych. Bez wględu an Twój poziom zaawansowania trening będzi dopasowany d Twch możliwości i nastawiony na Twoj rozwój. 

 • Zajęcie basenowe

Nauka i poprawa techniki pływania prowadzone na basenie MOSRiR. Zajęcia odbywają się zgodnie z planem treningowym opracowanym przez firmę Swim2Tri, dzięki którym uczestnik poprawia wszystkie elementy techniki, koordynacji i wydolności pływackiej. Ciekawym etapem programu są również zajęcia na wodach otwartych od czerwca do września wraz z trenerem. Trening pływacki podzielony jest na poziomy umiejętności, a Trigym organizuje zajęcia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych.

Nowe treningi od kwietnia:

 • Trening stabilizacji i fizjoterapii sportowej

Zajęcia stabilizacji to szeroko pojęte zajęcia core, które mają na celu wzmocnienie mięśni głębokich sportowca, zapobieganie kontuzjom, korygowanie wad postawy albo poprawę stabilności i kontroli nad rowerem.

 • Trening Funkcjonalnego Cardio

Pod czujnym okiem trenera rozwiniesz swoją siłę, zwiększysz aktywność, poprawisz mobilność, ale przede wszystkim – porządnie się zmęczysz. Zajęcia z użyciem gum oporowych, obciążników, bieżni grawitacyjnych i własnego ciężaru ciała.

 • Trening TRX

Jest to idealny trening dla osób, które z różnych powodów nie mogą pracować z dużym obciążeniem. Dzięki taśmom odciążysz stawy czy kręgosłup, ale również równomiernie wzmocnisz mięśnie dzięki pracy z ciężarem własnego ciała.

Wideo analiza techniki biegu

Wideo analiza techniki biegu pozwala nam ocenić biomechanikę narządu ruchu pod kątem pracy stóp, kolan, bioder oraz tułowia podczas biegu. Umożliwi to poprawę efektywności i prędkości ruchu oraz dopasowania długości kroku. Dzięki tak zindywidualizowanej ocenie możliwa będzie korekcja techniki biegania badanej osoby.
Technika oparta na dynamicznym badaniu na bieżni elektrycznej, wspomagana kamerą wideo, nagrywa w czasie rzeczywistym sylwetkę badanego w kilku projekcjach tj: z przodu, z tyłu oraz z boku. Celem badania jest wychwycenie na podstawie nagrań niekorzystnych cech i zachowań organizmu podczas biegu oraz ich szczegółowa analiz, która finalnie ma wyeliminować problem.
Korekta tych problemów odbywa się zarówno poprzez rekomendacje zmian w samej technice biegu, jak również sugestie w doborze odpowiedniego obuwia oraz ćwiczeń.
Wideo analiza techniki biegu jest istotna zarówno dla zawodowców jak i dla amatorów, ale też dla wszystkich tych którzy rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem, bądź powracają po kontuzjach.

Rezerwacja terminu – telefonicznie pod numerem tel. 91 392 77 36 lub mailowo na adres: trigymszczecin@gmail.com.

Aby potwierdzić termin należy wpłacić zaliczkę w wysokości 100 zł na konto klubu: ING Bank Śląski: 13 1050 1559 1000 0097 0194 9233 tytułem: „Wideo analiza techniki biegu + termin”. Zaliczkę można też uiścić w recepcji klubu. 

Wideo analiza standard – 150 zł 

Wideo analiza z opisem w formacie pdf – 250 zł

Magazyn Twojego Roweru:

Po treningu możesz zostawić u nas rower. Decydując się na to musisz wiedzieć, że:

 • Magazyn ma ograniczoną liczbę miejsc (około 60);
 • Nikt nie zmusza Cię do zostawienia roweru. Magazyn roweru jest po prostu ułatwieniem w treningu dla naszych klubowiczów;
 • Trigym nie jest parkingiem rowerowym. Rower mogą przechowywać jedynie osoby posiadające karnet na zajęcia indywidualne/grupowe albo pakiety;
 • Cena za przechowywanie roweru – karnet miesięczny na 8 wejść i więcej – bezpłatnie;
 • Cena za przechowywanie roweru – karnet miesięczny na 4 wejścia i mniej – 30 zł /miesiąc
 • Roweru nie mogą przechowywać osoby korzystające z wejść jednorazowych;
 • Osoba może przechowywać rower w myśl zasady: 1 karnet – 1 rower;
 • Klub Trigym odpowiada za przechowanie roweru w kwocie ubezpieczenia 200 tys. zł dla 60 rowerów, możesz wykupić dobrowolne dodatkowe ubezpieczenie sprzętu w cenie: 25 zł/sztuka/miesiąc, na sumę ubezpieczenia roweru: 10 tys. zł;
 • Przechowywanie roweru jest ważne tak długo jak ważny jest karnet. Jesteś zobligowany do zabrania swojego roweru w momencie wykorzystania ostatniego wejścia z karnetu lub pakietu;
 • Jeżeli Twój rower pozostaje w magazynie, a Twój karnet jest po terminie ważności, klub Trigym nalicza dodatkową opłatę za przechowywanie roweru w wysokości: 50 zł/tydzień.

Zobacz grafik zajęć
w Trigym Szczecin