TRIGYM SZCZECIN
Siłownia inna
niż wszystkie

Jesteśmy pierwszą w Szczecinie siłownią aerobową, w której będą mogli trenować ludzie zajmujący się sportami wytrzymałościowymi, takimi jak: bieganie, triathlon, pływanie czy rower.

Czyli miejsce odpowiednie dla Ciebie !!!!

Celem Trigym jest nie tylko trening grupowy, ale również przygotowanie zawodnika do planowanego startu, korygowanie złych nawyków biegowych czy poprawa stabilności i kontroli nad rowerem.

Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę ze sportem wytrzymałościowym – nie ma problemu; Trigym wprowadzi Cię w tajniki treningu krok po kroku, w oparciu o profesjonalizm i zaangażowanie.

Jeżeli wracasz do formy po długiej przerwie – spokojnie 😊; Trigym opracuje dla Ciebie zajęcia, dzięki którym wrócisz do lat świetności 😉, bez kontuzji mięśni czy stawów (cierpienia nie gwarantujemy 😉).

Sprzęt Klubu:

  1. Trening na trenażerach interaktywnych – stanowiska w pełni przygotowane pod jazdę własnym rowerem w systemie Zwift. Użytkownik może wybrać praktycznie każdy rodzaj treningu: od testu mocy FTP, przez górski etap Tour de France, aż do jazdy z grupą przyjaciół w tym samym wyścigu. Połączenie trenażera razem z aplikacjami daje nieograniczone możliwości planowania treningów na mocy, tętnie czy kadencji.
  2. Trening na bieżni AirRunner, która jako jedyna na rynku pozwala na mocne biegi interwałowe bądź sprinty bez jakiegokolwiek zasilania elektrycznego, w oparciu jedynie o siłę własnych mięśni. Dodatkowo bieżnia AirRunner  wymusza prawidłową postawę biegacza, przez co koryguje dużą ilość błędów w mechanice ruchu. Bieżnia wyposażona jest w pomiar prędkości, tempa chwilowego, tętna (musi być założony pulsometr), dystansu oraz mocy, co jest innowacją technologiczną w tej dziedzinie sportu.
  3. Trening stabilizacji – urządzenia stabilizacyjne w asortymencie klubu to m.in.: taśmy, drabinki, rollery, maty, piłki lekarskie. Zajęcia stabilizacji to szeroko pojęte zajęcia core, które mają na celu wzmocnienie mięśni głębokich sportowca, zapobieganie kontuzjom, korygowanie wad postawy albo poprawę stabilności i kontroli nad rowerem.
  4. Zajęcie basenowe – nauka i poprawa techniki pływania prowadzone na basenie MOSRiR. Zajęcia odbywają się zgodnie z planem treningowym opracowanym przez firmę Swim2Tri, dzięki którym uczestnik poprawia wszystkie elementy techniki, koordynacji i wydolności pływackiej. Ciekawym etapem programu są również zajęcia na wodach otwartych od czerwca do września wraz z trenerem. Trening pływacki podzielony jest na poziomy umiejętności, a Trigym organizuje zajęcia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych.
  5. Wideo analiza techniki biegu – w osobnym pomieszczeniu przeprowadzamy pełną analizę mechaniki ruchu biegacza. Sprawdzamy wszystkie elementy ruchu przy pomocy programu Kinovea. Trener dokona pełnej oceny techniki biegu, wskaże mocne i słabe punkty biegacza, zaleci odpowiednie zajęcia korygujące/wzmacniające oraz przygotuje opis analizy.
  6. Magazyn roweru – możliwość przechowania Twojego roweru. Szczegóły w zakładce Oferta.

Bolą Cię kolana po bieganiu? Też znajdziemy na to radę 😊. W naszym pokoju do wideo analizy techniki biegu pokażemy Ci gdzie robisz błędy podczas wysiłku, a nasz personel poleci Ci odpowiednie zajęcia i przygotuje plan przeciwdziałania.

Stawiamy sobie za cel Twój cel!!!!

Sam określasz jaki masz plan w trenowaniu, a my staramy się, aby zostały Ci zapewnione  warunki do jego osiągnięcia. Jeżeli np. chcesz zaatakować 10 km poniżej 45 min, dopasujemy dla Ciebie odpowiedni cykl treningowy, abyś mógł jak najlepiej przygotować się pod okiem wyspecjalizowanej kadry trenerskiej.

Niezależnie od tego, czy dopiero chcesz zacząć przygodę z bieganiem albo triathlonem, albo jesteś już doświadczonym sportowcem, który przeszedł trudy przygotowań, zespół Trigym jest zawsze otwarty, aby służyć Ci pomocą, radą i wsparciem w Twoich celach sportowych. Stworzyliśmy ten klub z myślą o wszystkich, bez wyjątku albo podziałów. Zapewniamy, że każdy jest u nas mile widziany i dla każdego znajdziemy czas. Bo tworzymy ten klub z pasją.

Zobacz grafik zajęć
w Trigym Szczecin