Nasza kadra
Norbert
Giecewicz Norbi

Szczeciński triathlonista – rekord na dystansie 1/2 IM 04:05 – zawodnik pro – zwycięzca wielu zawodów triathlonowych od 1/8 przez ¼ do ½ IM. Główny trener w klubie Trigym – odpowiada za grupowy plan zajęć, ich tematykę i realizację. Od 2015 r. zajmuje się szkoleniem zarówno amatorów jak i młodzieży z klubów sportowych. Największy sukces w dotychczasowej karierze to zakwalifikowanie się na Mistrzostwa Świata w Ironman 70.3 RPA 2018.

Nasza kadra
Marta
Mazur

Mgr wychowania fizycznego, trener pływania, instruktor lekkiej atletyki. Ze sportem związana od dziecka – jako zawodniczka (pływanie, lekkoatletyka), a później trener młodych pływaków w MKP Szczecin. Wicemistrzyni Polski na dystansie Olimpijskim AG. W klubie Trigym odpowiada za treningi pływackie, stabilizacji oraz koordynacji ruchowej.
Nauczycie się pływać efektywniej i skuteczniej, rozwiniecie posiadane umiejętności, a na zajęciach core wzmocnicie mięśnie niezbędne nie tylko do dobrego pływania 🙂

Nasza kadra
Zbigniew
Murawski

Trener biegania – multimedalista Mistrzostw Europy M40/45 w hali i na stadionie otwartym na dystansach od 1500 m do 10 km. Rekordzista Polski M40/45 na 3, 5 i 10 km. Jako jeden z nielicznych biegaczy legitymuje się rekordem w biegu na 10 km poniżej 30 min. Od wielu lat prowadzi wielu świetnych biegaczy m.in. Adama Nowickiego ( v-ce Mistrz Polski w Półmaratonie – 1:05:04 ), Monikę Andrzejczak (10 km – 33:45, Szczecin 2018) czy Patryka Błaszczyka ( v-ce Mistrz Polski w biegach przełajowych z 2018 r.). W klubie Trigym pełni funkcję trenera biegu i jest odpowiedzialny za wideo analizę techniki biegu.

Nasza kadra
Piotr
Padee

Trener kolarstwa  i triathlonu – czołowy szczeciński triathlonista amator. Legitymuje się świetnymi wynikami z 2018 roku na dystansie 1/4 IM 02 h 06 min oraz 1/8 IM 01 h 04 min.
W klubie Trigym odpowiada za treningi kolarskie i triathlonowe. Stawia na ciągły rozwój i osiąganie coraz wyższych celów zarówno sportowych jak i życiowych.

Nasza kadra
Fatfighters

Trenerzy Ania i Marcin
Certyfikowani trenerzy personalni, sportowcy i pasjonaci aktywnego stylu życia. To tylko kilka sposobów na opisanie tej ambitnej pary. Pracę trenera traktują nie jako hobby, ale jako powołanie. Z wielką uwagą podchodzą do każdego podopiecznego, o czym będziecie mogli się przekonać na zajęciach z Funkcjonalnego Cardio oraz treningu z taśmami TRX.

Nasza kadra
Tomasz
Świtalski

Właściciel Trigym. Triathlonista amator. W klubie odpowiada za zarządzanie i logistykę.

Zobacz grafik zajęć
w Trigym Szczecin