Nasza kadra
Norbert Giecewicz „Norbi”

Szczeciński triathlonista – rekord na dystansie 1/2 IM 04:05 – zawodnik pro – zwycięzca wielu zawodów triathlonowych od 1/8 przez ¼ do ½ IM. Od 2015 r. zajmuje się szkoleniem zarówno amatorów jak i młodzieży z klubów sportowych. Największy sukces w dotychczasowej karierze to zakwalifikowanie się na Mistrzostwa Świata w Ironman 70.3 RPA 2018.

Główny trener w klubie Trigym – odpowiada za grupowy plan zajęć, ich tematykę i realizację.

Nasza kadra
Zbigniew Murawski

Trener biegania – multimedalista Mistrzostw Europy M40/45 w hali i na stadionie otwartym na dystansach od 1500 m do 10 km. Rekordzista Polski M40/45 na 3, 5 i 10 km. Jako jeden z nielicznych biegaczy legitymuje się rekordem w biegu na 10 km poniżej 30 min. Od wielu lat prowadzi wielu świetnych biegaczy m.in. Adama Nowickiego ( v-ce Mistrz Polski w Półmaratonie – 1:05:04 ), Monikę Andrzejczak (10 km – 33:45, Szczecin 2018) czy Patryka Błaszczyka ( v-ce Mistrz Polski w biegach przełajowych z 2018 r.).

W klubie Trigym pełni funkcję trenera biegu i jest odpowiedzialny za wideo analizę techniki biegu.

Nasza kadra
Ania z Fatfighters

Certyfikowany trener personalny, sportowiec i pasjonatka aktywnego stylu życia. To tylko kilka sposobów na opisanie Fatfighter. Pracę trenera traktuje nie jako hobby, ale jako powołanie. Z wielką uwagą podchodzi do każdego podopiecznego, o czym będziecie mogli się przekonać na zajęciach z Funkcjonalnego Cardio oraz treningu z kettlebells. W klubie Trigym Ania zajmuje się także treningami ogólnorozwojowymi dla dzieci w wieku 5-13 lat.

Nasza kadra
Piotr Padee

Trener kolarstwa  i triathlonu – czołowy szczeciński triathlonista amator. Legitymuje się świetnymi wynikami z 2018 roku na dystansie 1/4 IM 02 h 06 min oraz 1/8 IM 01 h 04 min. Stawia na ciągły rozwój i osiąganie coraz wyższych celów zarówno sportowych jak i życiowych.
W klubie Trigym odpowiada za treningi kolarskie i triathlonowe.

Nasza kadra
Edyta Dydek

Energiczna, uśmiechnięta i zawsze w biegu – z treningu na trening. Od małego próbowała wszystkiego: pływania na jachtach, biegania, sportów zimowych, walki na szable, jazdy konnej, sztuk walki. Dokształca się i rozwija w crossficie, jodze, masażu i ratownictwie wodnym.

Biegaczka biegów przełajowych i biegów z przeszkodami. Legitymuje się m.in. zwycięstwem w biegu Korczaka na 5 km. W klubie prowadzi zajęcia Cross treningu oraz przygotowania do Dzikiego Weekendu

Nasza kadra
Kacper Olszewski

Pasjonat zdrowego trybu życia i rekreacji ruchowej. Doświadczenie w dyscyplinach sportowych, w tym: Futbol Amerykański (Polska Liga Futbolu Amerykańskiego sezony 2015, 2016), podnoszenie ciężarów (6 lat), siatkówka (3 lata), lekkoatletyka (7 lat), tenis ziemny (2 lata), crossfit, kalistenika, joga i wiele innych.
W klubie zajmuje się treningami z motorycznego przygotowania biegowego.

Nasza kadra
Marta Mazur

Mgr wychowania fizycznego, trener pływania, instruktor lekkiej atletyki. Ze sportem związana od dziecka – jako zawodniczka (pływanie, lekkoatletyka), a później trener młodych pływaków w MKP Szczecin. Wicemistrzyni Polski na dystansie Olimpijskim AG. W klubie Trigym odpowiada za treningi pływackie, stabilizacji oraz koordynacji ruchowej.
Nauczycie się pływać efektywniej i skuteczniej, rozwiniecie posiadane umiejętności, a na zajęciach core wzmocnicie mięśnie niezbędne nie tylko do dobrego pływania 🙂

Nasza kadra
Tomek Świtalski

Właściciel Trigym. Triathlonista pasjonat. Największy sukces to 9 miejsce podczas Triathlonu Lipiany na dystansie olimpijskim z czasem 02 h 17 min oraz 3 miejsce w klasyfikacji generalnej dystansu długiego podczas cyklu TRI Tour w 2018 r.

Zobacz grafik zajęć
w Trigym Szczecin