Nasza kadra
Zbyszek Murawski

Trener biegania – multimedalista Mistrzostw Europy M40/45 w hali i na stadionie otwartym na dystansach od 1500 m do 10 km. Rekordzista Polski M40/45 na 3, 5 i 10 km. Jako jeden z nielicznych biegaczy legitymuje się rekordem w biegu na 10 km poniżej 30 min. Od wielu lat prowadzi wielu świetnych biegaczy m.in. Adama Nowickiego ( v-ce Mistrz Polski w Półmaratonie – 1:05:04 ), Monikę Andrzejczak (10 km – 33:45, Szczecin 2018) czy Patryka Błaszczyka ( v-ce Mistrz Polski w biegach przełajowych z 2018 r.).

W klubie Trigym pełni funkcję trenera biegu i jest odpowiedzialny za wideo analizę techniki biegu.

Nasza kadra
Piotrek Padee

Trener kolarstwa i triathlonu – czołowy szczeciński triathlonista amator. Legitymuje się świetnymi wynikami z 2018 roku na dystansie 1/4 IM 02 h 06 min oraz 1/8 IM 01 h 04 min. Stawia na ciągły rozwój i osiąganie coraz wyższych celów zarówno sportowych jak i życiowych.

W klubie Trigym odpowiada za treningi kolarskie i triathlonowe.

Nasza kadra
DowytrenowAnia

Certyfikowany trener personalny, sportowiec i pasjonatka aktywnego stylu życia. To tylko kilka sposobów na opisanie Ani. Pracę trenera traktuje nie jako hobby, ale jako powołanie. Z wielką uwagą podchodzi do każdego podopiecznego.

W klubie Trigym prowadzi zajęcia: funkcjonalne cardio, fizjotrening, żelazny obwód, stabilizacja, mobilność, trening z taśmami trx.

Nasza kadra
Asia Stemplowska

Fizjoterapeuta

W klubie Trigym prowadzi zajęcia z fizjoterapii sportowej.

Nasza kadra
Natalia Podlaczak

Dietetyk – Ukończyła studia I-go i II-go stopnia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Posiada 10 letnie doświadczenie związane ze sportem. Jej  pacjentami są głównie sportowcy. Prowadziła m.in V-ce Mistrzynie Świata, uczestników Mistrzostw Świata i Europy i wielu medalistów Mistrzostw Polski w różnych dyscyplinach sportowych. Jej wizytówką są efekty podopiecznych w uzyskaniu wymarzonej sylwetki oraz poprawie samopoczucia. W pracy z pacjentem stawia na  holistyczne podejście.

Nasza kadra
Kacper Olszewski

Pasjonat zdrowego trybu życia i rekreacji ruchowej. Doświadczenie w dyscyplinach sportowych, w tym: Futbol Amerykański (Polska Liga Futbolu Amerykańskiego sezony 2015, 2016), podnoszenie ciężarów (6 lat), siatkówka (3 lata), lekkoatletyka (7 lat), tenis ziemny (2 lata), crossfit, kalistenika, joga i wiele innych.
W klubie Trigym zajmuje się treningami z przygotowania motorycznego.

Nasza kadra
Edyta Dydek

Energiczna, uśmiechnięta i zawsze w biegu – z treningu na trening. Od małego próbowała wszystkiego: pływania na jachtach, biegania, sportów zimowych, walki na szable, jazdy konnej, sztuk walki. Dokształca się i rozwija w crossficie, jodze, masażu i ratownictwie wodnym. Biegaczka biegów przełajowych i biegów z przeszkodami. Legitymuje się m.in. zwycięstwem w biegu Korczaka na 5 km.

W klubie Trigym prowadzi zajęcia cross treningu.

Nasza kadra
Tomek Świtalski

Właściciel Trigym. Triathlonista pasjonat. Jego największym sukcesem w triathlonie jest 2 miejsce w klasyfikacji generalnej dystansu długiego podczas cyklu TRI Tour w 2019 r.

W klubie Trigym prowadzi treningi „Kobiecego peletonu” oraz jest odpowiedzialny za przygotowanie i starty Kobiecej Amatorskiej Drużyny Rowerowej. 

Nasza kadra
Marcin Borucki

Jest certyfikowanym trenerem personalnym i absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia. Specjalizuje się w treningu medycznym i funkcjonalnym. Z pływaniem związany od dzieciństwa.

W klubie Trigym pełni funkcję trenera pływania, fizjoterapeuty i masażysty. Pod jego okiem na pewno można liczyć na szybkie postępy i poprawę techniki kraula. Dodatkowo prowadzi trening obwodowy do Runmageddonu, zarówno na sali treningowej, jak i na torze przeszkód w Lasku Arkońskim oraz trening z taśmami trx.

Zobacz grafik zajęć
w Trigym Szczecin